top of page

Agnesa Griguolaitė: „Kai pradėjau puoselėti dėkingumą, mano gyvenimas pradėjo keistis“.

„Dėkingumo dienoraštis“ toliau tęsia rubriką ir kalbina dėkingumą puoselėjančias asmenybes. Vieną jų šiandien savo istoriją dalinasi fotografė, aktorė, bei modelis Agnesa Griguolaitė. Ji, atskleis ką jai reiškia dėkingumas, už ką yra dėkinga labiausiai, bei kokias tris pagrindines savybes ji rekomenduoja nuolat ugdyti žmogui.


Papasakok trumpai apie save, kuo užsiimi gyvenime? Kaip viską spėji?


- Aš esu labai universali. Esu fotografė, aktorė, dalyvauju projektuose ir, aišku, turiu papildomų pajamų šaltinį. Labai domiuosi finansais ir asmeniniu tobulėjimu tiek fiziniu, tiek dvasiniu.


Ar tai kuo užsiimi teikia laimę?

- Man laimė yra keistas žodis. Skaičiau labai gerą knygą psichoterapeuto ,,Laimės spąstai", kurioje man patiko mintis, nors kartais mes nejaučiate laimės, tai nereiškia, jog mes nelaimingi. Tai, ką darau, man duoda motyvacijos stengtis, siekti savo tikslų, tačiau vienas dalykas man tikrai svarbus tai -pozityvus mąstymas.

Kuo už augusi norėjai būti vaikystėje?


- Pagrindinė mano svajonė buvo aktorės karjera. Jos ir siekiu dalyvaudama ir kurdama skirtingus projektus.


Ką tau reiškia dėkingumas? Ir už ką šiandien esi dėkinga labiausiai?


- Dėkingumą sąmoningai pradėjau puoselėti prieš metus ir pastebėjau, kad mano gyvenimas pradėjo keistis. Mano svajonės, kurios atrodė neįmanomos, greitai išsipildo. Kiekvieną dieną atsikeliu dėkodama visatai už viską, ką patiriu. Juk kiekviena diena tai patirtis ir pamoka. Labiausiai dėkinga aš esu šeimai ir savo draugams, o taip pat man svarbiam žmogui, kuris skatina mane nepasiduoti.


O ką darai, jei kartais tave aplanko liūdesys?


- Liūdesio aš nebijau, nes moku jį priimti. Leidžiu sau paliūdėti ir po kelių valandų ir vėl pradedu mąstyti pozityviai. Juk kiekviena diena tai galimybė. Kartais pagalvoju, kiek noriu daug nuveikti, man nėra kada liūdėti.. (aut.past – šypsosi)


Kokias tris pagrindines savybes žmogui rekomenduotumei nuolat ugdyti? Ir kaip?


- Pozityvumą. Tai pagrindinis sėkmės principas. Kaip jį ugdyti? Blokuoti blogas mintis, juk protas, kaip namas, juk kiekvieno pašalinio žmogaus neįleidžiame į savo namus, tai čia tas pats. Kita savybė, tai kantrybė, juk svajonėms reikia laiko. Tiesą pasakius kantrybę reikia ugdyti pamažu, bent jau taip man veikia. Išsikelti mažą žingsnį ir jį įvykdyti. Galiausiai, sąžiningumas, jeigu žmogus neturi sąžinės, tos dvi savybės tampa beverčios. Išsugdyti sąžiningumo, mano nuomone, neįmanoma. Reikia jį tiesiog turėti.


Tavo laimės formulė kitiems būtų?


- Džiaugtis mažais dalykais, dėkoti visatai už galimybes ir pralaimėjimus priimti kaip pamokas.


Ačiū už pokalbį. 😊


Comments


Sekite mus
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
Naujausi įrašai
Archyvas
bottom of page