top of page

Aktorė Justė Zinkevičiūtė: „Esu ne kartą įsitikinusi, kad dėkingoje širdyje – gyvena laimė“.

„Esu ne kartą įsitikinusi, kad dėkingoje širdyje – gyvena laimė.“, – teigia aktorė. „Dėkingumo dienoraštis“ šįkart pakalbino žinomą Lietuvoje, Kino ir teatro aktorę, projekto „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja Justę Zinkevičiūtę. Aktorė mielai sutiko papasakoti, ką jai reiškia dėkingumas, už ką yra dėkinga labiausiai, bei kokias tris pagrindines savybes ji rekomenduoja nuolat ugdyti žmogui.

- Juste, esi aktorė, turi projektą „Pasimatuok jūrą“, dabar ir knygą išleidusi esi. Ar tai, kuo užsiimi gyvenime – teikia tau laimės pojūtį?

Žinoma! Kitaip aš to nedaryčiau. Gyvenime ne kartą esu išdrįsusi pakeisti ne tik darbą, bet ir mokslus. Jeigu aš nesijaučiu laiminga čia ir dabar, jei esama akimirka manęs neįkvepia – aš nebijau to keisti. Labiau reikia drąsos būti nelaimingu, o tai labai egoistiška.

- O kuo norėjai būti vaikystėje? Ar iškart svajojai apie aktorės profesiją?

Taip, tai įgyvendinta vaikystės svajonė. Kartais ir vaikiški planai mus lydi visą gyvenimą ir neabejotinai suteikia laimės (aut. past. – šypsosi) - Kokį vaidmenį galėtumei įvardyti kaip įsimintiniausią?

Visi jie man įsimintini, net ir tie, kurie bus. Nes pasakyti sau, kad tai geriausias ir įsimintiniausias vaidmuo lygu pasakyti sau, kad daugiau nebevaidinsi.

- Ką tau reiškia dėkingumas ir už ką esi dėkingą labiausiai?

Aš labai stengiuosi, kad dėkingumas taptų mano dienos dalimi. Padėkoti ne tik pardavėjai, draugui, bet ir gamtai, kuri išaugina nuostabiausius gėlės žiedus arba tam pačiam lietuj, nes jis atgaivina ir maitina. Esu ne kartą įsitikinusi, kad dėkingoje širdyje – gyvena laimė.

- Ar dėkoji ir už nesėkmes?

Nesėkmės netinkamas žodis. Pakeisčiau jį į pamokos. Ir taip, aš dėkinga ir nemalonioms pamokoms, nes tik per jas ateina gerosios. - Ko reikia, kad būtum mylima ar mylimas?

Pačiam mylėti. Išmokti pasakyti ačiū ir prašau, atsiprašau ir atleidžiu.

- Sukūrei projektą „Pasimatuok jūrą“ gali papasakoti trumpai, koks tai projektas? Kaip kilo mintis imtis šio projekto?

Tai yra moters projektas, kuri vaikšto basa, ne tik tiesiogine prasme, bet vaikšto basa ir mintyse, svajonėse... tai projektas kalbantis apie vidinį moters grožį ir kuriantis apie išorinį. Aš dalinuosi mintimis apie moteriškumą, gyvenimą, o Lietuvos kūrėjai, būtent šiam projektui, kuria jūros įkvėptus drabužius ir aksesuarus.

- Kokias tris pagrindines savybes žmogui rekomenduotum nuolat ugdyti? Ir kaip?

Savigarbą, savikontrolę ir tolerantiškumą.

- Tavo laimės formulė kitiems būtų...?

Gyventi savo gyvenimą – nesuvaidintą ir nesumeluotą.

Ačiū už pokalbį!

Sekite mus
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
Naujausi įrašai
Archyvas
bottom of page