Please reload

Naujausi įrašai

#365laimesdienos - 68

January 5, 2017

 

Šiandieninis tempas labai labai greitas. Visų. Čia kava išsinešti, nes neturime laiko prisėsti su draugu kavinėje, o čia, prašau, greiti pietūs, dar blogiau pusfabrikačiai, nes va, darbai laukia.

 

Bet ne tik tai - žmonės apskritai darosi labai nekantrūs, visko nori čia ir dabar. Pirkti dabar, eiti dabar turėti dabar, žinoti dabar. Aišku, kredito bendrovės turėtų dėl to ploti katučių, bet kaip kažkur skaičiau labai išmintingą užrašą: KOKYBEI REIKIA LAIKO.

 

jau nekartą gyvenime ir pati tuo įsitikinau. Žinoma, kad nepasimokiau ir įsitikinau dar kelis kartus. O kad pasimokyčiau - pamokų reikėjo skaudžių.

 

Šiandien kaip niekad jaučiu, kaip gera yra neskubėti. Neskubėti su norais, su darbu, su pageidavimais, su sprendimais, su projektais, su važiavimu, ėjimu, kalbėjimu, valgymu...bet kuo apie ką tik galiu pagalvoti. Geriausias rezultatas būna tada, kai duodame tam laiko.

 

Esu labai laiminga, kad šiandien galiu džiaugtis vieno iš savo darbų rezutatu, kurį kuriu neskubėdama ir su pasimėgavimu o man padeda nuostabus žmogus, galvojantis lygiai taip pat kaip ir aš. 

 

Neskubėkite, kokybei reikia laiko!

 

Su laime,

Eglė

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Sekite mus
Please reload

Archyvas
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
Turi minčių, klausimų ar pastabų? Parašyk!
  • Instagram - Black Circle
  • b-facebook

2016 created by Eglė Luotytė

Tel.: +37061432676​

El.p.: egle@dekingumodienorastis.lt​