Please reload

Naujausi įrašai

#365laimesdienos - 9 diena

October 17, 2016

  

Nes svajonės pildosi! Kad ir kaip tai banaliai skambėtų, nebe atrodo taip banalu, kai ima ir išsipildo viena didžiausių gyvenimo svajonių!

 

Viena mano didžiausių gyvenimo aistrų - keliauti. Ne taip svarbu kur, kaip svarbu pats faktas - kelionės praplečia akiratį ir tai turbūt yra pagrindinė priežastis, kodėl mano kraujas tiesiog verda kai tema pasisuka apie keliones.

 

Lagaminai, lėktuvai (nors kažkada turėjau didžiulę skrydžių fobiją) bemiegės naktys, nematyti vaizdai, nauji žmonės ir jų istorijos, gyvenimo būdas, pomėgiai... Pasaulis toks didelis, o gyvenimas toks trumpas!

 

Jau prieš kelis metus pradėjau svajoti apie savo DIDŽIĄJĄ GYVENIMO KELIONĘ. Jokio konkretaus plano, jokios datos, jokio galutinio taško. Tik daug laisvės ir improvizacijos. Svajojau labai kantriai kol.... 

 

Esu neapsakomai laiminga, nes jau po poros valandų šoksiu iš lovos, patikrinsiu ar susidėjau visus daiktus ir leisiuosi į savo didžiąją kelionę. O po ilgos dienos skrydžių, mano plaukus kedens šiltas, lengvas ir dar nepažintas, Brazilijos vėjas.

 

Svajokite! 

 

Su laime

<<<-

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Sekite mus
Please reload

Archyvas
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
Turi minčių, klausimų ar pastabų? Parašyk!
  • Instagram - Black Circle
  • b-facebook

2016 created by Eglė Luotytė

Tel.: +37061432676​

El.p.: egle@dekingumodienorastis.lt​